Prázdniny začínají krátkými dvoudenními tábory na rozjezd

V termínu 1. – 2. 7. jsme si připravili program pro malé i velké


Na táboře se názvem HREJ SI, vás čeká, jak už název vypovídá, spousta her. Deskovky, stavebnice, modely, pohybové hry. Prostě tolik her, že nebudete vědět, kdy přestat. V plánu jsou jak souboje týmové, tak individuální. Každý si zde najde to svoje a celé dva dny si budeme jen hrát. Pro holky i kluky od 7 let. Příchod na tábor od 7.00, program 8.00 – 15.00, odchod z tábora do 16.00.
Vedoucím tohoto tábora je Tomáš Zachoval.


Pro ty starší a odvážnější z vás, je připravena EXPEDICE NILORAK, původně plánovaná na podzimní prázdniny 2020. Na této expedici s přespáním se vydáme na dobrodružnou výpravu z Blanska směrem na táborovou základnu Karolín. Po cestě vyřešíme několik úkolů, překážek a nástrah. Využijeme při nich svoji tělesnou zdatnost, ale také bude potřeba zapojit hlavu. Tato outdoorová expedice je přes noc a přespání nás čeká v budově DDM Blansko v Rájci – Jestřebí. Karimatky a spacáky s sebou. Hlavním bodem tohoto dvoudenního výletu je pak noční hra v Rájci. Koho zajímá, co můžete v zákoutích tohoto městečka večer objevit, ať se přihlásí a těší se s námi. Pro holky i kluky od 10 let. Start expedice je 1. 7. v 8.00 v DDM, návrat tamtéž následující den v 15.00.
Vedoucím tohoto tábora je Kuba Kostka.

V ceně každého tábora je samozřejmě oběd a pitný režim, dále program, materiál a také drobné odměny. Kompletní nabídku táborů najdete na ddmblansko.leprikon.cz. Zde se můžete i online přihlásit.