Prázdniny začínají

Na táboře ÚŽASEM MORAVSKÝM KRASEM I a II společně na kole prozkoumáme známá i méně známá místa našeho blanenského regionu, protáhneme pořádně nohy, a protože bydlíme v naší krásné krajině, tak je jasné, že to bude většinou z kopce do kopce. Od rána do oběda bude na programu výlet na kole, po obědě nás potom čekají, různé zábavné hry a aktivity v areálu DDM Blansko i blízkém okolí, abychom procvičili i jiné části těla, než nohy. Naučíme se s co nejmenší námahou měnit duši na kole i provést další jednoduché servisní úkony na kole. Tábory jsou rozděleny na I. a II. pro méně zdatné a zdatnější cyklisty. Jestli chceš zažít zábavu na cyklo výletě a pobavit se s kamarády, tak neváhej a přihlaš se!
Vedoucím tohoto tábora je Tomáš Zachoval.

Na táboře KUTILEM ZA TÝDEN – Ve stejném týdnu, tedy od 5. do 9. července máme také příměšťák, který se odehrává v DDM. Jedná se o tábor Kutilem za týden, který úspěšně proběhl už v loňském roce. Na tomto táboře se děti seznámí s různým nářadím, tvořivými a výtvarnými technikami. Vloni si děti vyrobily mimo jiné tkalcovský stav, lapač snů, nebo stloukli malou ptačí budku. Jestli vaše dítě baví vyrábět, pracovat s nářadím, nebo byste mu to jen chtěli přiblížit, tento tábor bude skvělá volba.
Vedoucím tohoto tábora je Ota Kostka.

V ceně každého tábora je samozřejmě oběd a pitný režim, dále program, materiál a také drobné odměny. Kompletní nabídku táborů najdete na ddmblansko.leprikon.cz. Zde se můžete i online přihlásit.