2. – 6. 8. 2021

Pokračujeme v představování táborů a posunuli jsme se na měsíc srpen. V prvním týdnu 2. – 6. 8. 2021 máme v plánu opět dva příměšťáky. Pojďme si je představit.

Farma zvířat

První z nich je druhý díl tábora Farma zvířat.Čeká vás týden plný pohybu, her, soutěžení, tvoření a táborová hra o titul Král zvířat. Každý den, prožiješ v kůži jiného zvířátka. Chceš být liškou, sovou nebo třeba hadem? Chceš vědět, jak tato zvířata žijí, kdy spí, co je jejich potravou a co je jejich skvělá vlastnost? A kdo nakonec bude králem všech zvířat? Jiná zvířata poznáš v červenci a jiná v srpnu. Tak neváhej a vyzkoušej si být zvířátkem. Přihlásit se může holka i kluk od 6 let. Příchod na tábor od 7.00, program 8.00 – 15.00, odchod z tábora do 16.00.Vedoucím tohoto tábora je Blanka Štreitová.

Badatelé

Příměšťák plný nových informací, zkoumání světa kolem nás i v nás. V průběhu celotáborové hry budeme získávat informace z různých oborů, navštívíme zajímavá místa a atrakce v Blansku a okolí. Vítězem bude ten, kdo toho vyzkoumá a dozví se nejvíc.Jsi zvědavý? Pak je tento tábor přesně pro tebe.Příchod na tábor od 7.00, program 8.00 – 15.00, odchod z tábora do 16.00. Vedoucím tohoto tábora je Jakub Kostka

V ceně každého tábora je samozřejmě oběd a pitný režim, dále program, materiál a také drobné odměny. Kompletní nabídku táborů najdete na ddmblansko.leprikon.cz. Zde se můžete i online přihlásit.