NOVÉ ČLÁNKY DANCE AND ACADEMY

JARNÍ AKADEMIE DDM BLANSKO

V neděli 15. 4. 2018 se Katolickým domem v Blansku nesl potlesk dětem a nejen jim.

Dům dětí a mládeže Blansko pořádal 2. ročník Jarní akademie – přehlídku činností dětí ze zájmových kroužků, v letošním roce spojenou s předáváním ocenění Pedagog volného času 2018 externím pracovníkům (vedoucím kroužků).

Děkujeme městu Blansku za podporu této akce a také panu starostovi Mgr. Ivu Polákovi a místostarostovi Ing. Jiřímu Crhovi, kteří se osobně zúčastnili této akce a spolu s paní ředitelkou Mgr. Blankou Štreitovou předali ocenění dlouholetým externím pracovníkům, kteří se práci s dětmi věnují, za což jim patří zasloužené poděkování.

Všechna vystoupení se i přes počáteční nervozitu podařilo zvládnout a zcela zaplněný sál odměnil všechny vystupující zaslouženým potleskem.

Díky vám všem – účinkujícím dětem a mládeži, hostům, externím spolupracovníkům, divákům a také organizátorům z Domu dětí a mládeže v Blansku.

ODKAZ NA FOTO ZDE

 

We love dance battle Blansko vol. 2

Akce byla určena pro všechny milovníky a příznivce tance. Battle se konal v sobotu 24. 3. 2018 v hale Orel na starém Blansku.
Závody byli určeny pro freestylové dvojce ve stylu hip hop. Kategorie byly rozdělené na profi (pokročilí) a hobby (začátečníky). Zúčastnilo se 30 dvojic, přijeli tanečníci i ze Slovenska. Porota byla tříčlenná – profesionální tanečníci převážně z Brna. Kvalitní hudbu nám pouštěl DJ Dcr Milda.

Vítězové:
• Děti hobby – Miska a Tomáš ze Slovenska, S3TKIDZ crew
• Junioři hobby – Elen a Nikol z Brna
• Junioři profi – Lucie a Eliška z Brna, taneční studio Bunny
• Dospělí hobby – Simon a Kika Ema ze Slovenska, S3TKIDZ crew
• Dospělí profi – Erik a Martin z Brna

Akce se konala po druhé a poprvé za finanční podpory města Blansko.
Těšíme se na viděnou na dalších akcích DDM.
QuestionmarkDomek Oblázek

ODKAZ NA FOTO ZDE