PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „NESEĎ DOMA“

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „NESEĎ DOMA“

Se konal 5.2 – 11.2 2018. Účastníci mohli zažít vskutku zajímavé a nevšední prázdniny díky různorodosti připraveného programu. První den byl naplánován jako seznamovací a herní. Tak se také stalo a na konci prvního dne jsme vytvořili stabilní a přátelskou atmosféru, která se s námi nesla po celý zbytek tábora. V úterý jsme navštívili vědecký park VIDA v Brně, kde jsme se zúčastnili vědeckého představení a poté, měl každý dostatek času na to, aby si prošel a vyzkoušel vše, co mu padlo do oka. Ve středu jsme zavítali do Boskovic do Laser Arény. Všichni účastníci měli možnost zažít hned několik her. Děkujeme Laser Areně za vstřícný přístup a také za pohodový průběh celého dne. Ve čtvrtek jsme se vypravili do oblíbeného zábavného centra Bongo v Brně, kde si každý přišel na své a mohl pořádně zařádit.

Velmi příjemná a svižná domluva s Evou Fruhwirtovou, která zprostředkovává tzv. mindball a další mozkohračky, zapříčinila, že nás přijela v pátek na závěr tábora do Blanska navštívit a představila nám, co to ten mindball je. Celé dopoledne v Katolickém domě tak bylo ve znamení chytré zábavy, kterou si užili nejen děti, ale i vedoucí tábora. Tímto děkujeme za velmi zajímavou zkušenost, a pokud by někoho zajímalo co to ten mindball je, můžete navštívit oficiální WEB, kde se dozvíte víc.

Tábor jsme zakončili herně a také rozpravou o uplynulých dnech vzpomínkou na prožité dny a jejich vyhodnocení. Jen tak pro zajímavost, nejvíce bodovalo leser game ve středu a mindball v pátek.

                                                                                                                                                                              Tým DDM Blansko