DOTOVANÁ CENA

PROJEKT PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY všeobecné informace

Vážení rodičové, jelikož se snažíme nacházet cesty, jak udržet cenu táborů na co nejvíce přijatelné úrovni, tak Vám nabízíme možnost se zapojit do projektu a získat zvýhodněnou cenu příměstského tábora.

Nejedná se o nic složitého. Pokud při přihlašování na tábor na našem online přihlašovacím portále ( ddmblansko.leprikon.cz ) zvolíte možnost „DOTOVANÁ CENA“ budete kontaktováni Lucií Šparlinkovou.

Budete pozvaní na osobní setkání, kde Vám budou předány 3 dokumenty. Dva z nich společně vyplníte u nás v DDM a jeden potvrdíte u Vašeho zaměstnavatele, nebo na Úřadu Práce. V případě, že byste se nemohli dostavit na osobní setkání, je možné po předchozí domluvě Vám potřebné dokumenty společně s instrukcemi zaslat na Váš e-mail.

V případě, že byste nám z jakéhokoliv důvodu potřebné dokumenty nedodali, nebudete zapojeni do projektu a budete muset doplatit cenu plnou.

Pokud máte jakýkoliv dotaz vztahující se k dotované ceně, neváhejte napsat Lucii Šparlinkové na e-mail: sparlinkova@ddmblansko.cz nebo volejte na tel. číslo: 516 412 790.