PRÁZDNINY S DDM BLANSKO

Pokračujeme v představování táborů a posunuli jsme se na prázdninový týden 12. – 16. července. V tomto týdnu máme v plánu opět dva příměšťáky. Pojďme si je představit.

První z nich je první díl tábora Farma zvířat. Čeká vás týden plný pohybu, her, soutěžení, tvoření a táborová hra o titul Král zvířat. Každý den, prožiješ v kůži jiného zvířátka. Chceš být liškou, sovou nebo třeba hadem? Chceš vědět, jak tato zvířata žijí, kdy spí, co je jejich potravou a co je jejich skvělá vlastnost? A kdo nakonec bude králem všech zvířat? Jiná zvířata poznáš v červenci a jiná v srpnu. Tak neváhej a vyzkoušej si být zvířátkem. Přihlásit se může holka i kluk od 6 let. Příchod na tábor od 7.00, program 8.00 – 15.00, odchod z tábora do 16.00.Vedoucím tohoto tábora je Blanka Štreitová.

Souběžně probíhá tábor – Kemp plastikových modelářů. Plastikové modely jsou zábava malých i velkých. Pokud rádi modelaříte, není lepší výběr, než tento tábor. Seznámíte se s procesem sestavování, lepení a barvení plastikových modelů. Můžete skládat letadla, bojovou techniku, nebo cokoliv co máte rádi. Příchod na tábor od 7.00, program 8.00 – 15.00, odchod z tábora do 16.00.Vedoucím tohoto tábora je Ota Kostka.

V ceně každého tábora je samozřejmě oběd a pitný režim, dále program, materiál a také drobné odměny. Kompletní nabídku táborů najdete na ddmblansko.leprikon.cz. Zde se můžete i online přihlásit.