TÁBORY 26 – 30.7. 2021

Představujeme další příměšťáky z naší nabídky na léto. Tentokrát se podíváme na týden 26. – 30. 7. a opět na vás v tomto týdnu čekají čtyři tábory, tak se na to pojďte podívat.

Prázdniny na plný pecky
Prožijte zábavný týden plný nekončících zážitků a zajímavých her, soutěží a výletů do okolí. Můžete se těšit na celotáborovou hru, která nás bude provázet celý tábor. Během týdne nás čeká návštěva zvířat, zajímavých míst, sportování, ale i tvoření na několik způsobů. Budeme rádi, když se k nám připojíš a prázdnin na plné pecky se nebojíš.
Pro holky i kluky od 6 let. Tábor probíhá na DDM Blansko Údolní 2 od 7.00 – 17.00, oficiální program bude probíhat od 8.00 – 16.00.
Vedoucí tohoto tábora je Lucie Šparlinková. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně tábora se neváhejte obrátit na – sparlinkova@ddmblansko.cz.

Divoké léto
Tohle léto bychom si měli užít naplno! Tábor je pro všechny, kteří mají rádi aktivní zábavu a pohyb, mají rádi různé výzvy a také zvířata, protože to bude opravdu divočina! Po seznámení se, nás čekají výlety do blízkého i vzdáleného okolí, různorodé soutěže a hry.
Tábor vždy začíná a končí na DDM Blansko Údolní 2 od 7.00 – 17.00, oficiální program probíhá 8.00 – 16.00.
Vedoucí tohoto tábora je Tomáš Burgr. V případě dotazů se obraťte na email burgr@ddmblansko.cz.

Herní mánie
Baví tě hry všeho druhu? Pak je tento tábor přímo pro tebe. Den za dnem se budeme seznamovat a zkoušet různé hry, kterými se bavily děti v různých obdobích lidského života. Vyzkoušíte si, čím se bavili vaši prarodiče, rodiče a postupně se dostaneme až ke hrám ze současnosti. Čekají vás tedy dny plné her, které budou určitě nezapomenutelné.
Tábor vždy začíná a končí na DDM Blansko Údolní 2 od 7.00 – 17.00, oficiální program probíhá 8.00 – 16.00.
Vedoucí tohoto tábora je Jakub Kostka, dotazy směřujte na jkostka@ddmblansko.cz

Kruh života – Cesta Bizona
Na tomto táboře se společně probereme knihou Cesta bizona, na kterou bude navázána celotáborová hra. Vyzkoušíte si, jaké je to žít v indiánském kmeni Černonožců. Naučíme se společně, jaké jsou indiánské zásady a ctnosti, zamyslíme se, jak se správně orientovat v kruhu svého života. Čeká vás tábor plný her, zábavy, ale hlavně objevování sebe sama a svých, třeba skrytých, schopností.
Tábor vždy začíná a končí na DDM Blansko Údolní 2 od 7.00 – 17.00, oficiální program probíhá 8.00 – 16.00.
Vedoucí tohoto tábora je Blanka Štreitová, s dotazy se obracejte na mail reditelka@ddmblansko.cz

V ceně každého tábora je samozřejmě oběd a pitný režim, dále program, materiál a také drobné odměny. Kompletní nabídku táborů najdete na ddmblansko.leprikon.cz. Zde se můžete i online přihlásit.