ONLINE KATALOG PO ROZKLIKNUTÍ ZDE 

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 24/25 je na světě!
Pomalu s nám blíží léto a s ním i období školních prázdnin. Děti během těchto dvou měsíců prožijí spoustu dobrodružství, ať už doma s rodinou, nebo na příměstských a pobytových táborech
 
Aby jste se měli na co těšit, připravili jsme pro všechny už nyní nabídku zájmových kroužků na nový školní rok 2024/2025. Výše najdete odkaz na online katalog, kde můžete kroužky přehledně vybírat a také odkaz přímo na náš přihlašovací systém, pomocí kterého se můžete do jakéhokoliv kroužku přihlásit. Pokud budete mít s přihlašováním nějaké potíže, neváhejte se na nás obrátit.
 
Těšíme se na Vás

často kladené dotazy

Na stránkách svcblansko.leprikon.cz 

Nejdůležitější je podat přihlášku, díky které máte rezervované místo v kroužku a také se Vám ozve vedoucí s dalšími informacemi.

Pokud není uveden den a čas kroužku, tak se rozvrh ještě tvoří na základě zájmu. Den a čas je upřesněn nejpozději ke konci září.

 

Kroužky začínají v říjnu, probíhají celý školní rok vyjma státních svátků a prázdnin. Konec kroužků je zpravidla na konci května.

Uvedená platba kroužku je na celý školní rok.

Úplatu za vzdělávání je potřeba uhradit do konce měsíce října. 

Ano na požádání dostanete potvrzení o zaplacení, které můžete využít u své pojišťovny. 

První 3 lekce jsou zpravidla zkušební a zdarma. Dítě si může kroužek nejdřív vyzkoušet a až poté probíhá platba. V případě, že jej kroužek nebude bavit, tak se nic neděje, když po zkušebních lekcích nebude pokračovat. Vždy je lepší se odhlásit buď přes Leprikon a nebo to oznámit vedoucímu.

Kontakt naleznete na našich stránkách svcblansko.cz v záložce kontakty. Každý vedoucí má na starost své oddělení.