Školáci i předškoláci vykročili včera do nového roku plného nových vědomostí i zážitků se spolužáky a s nimi se po letním dovádění rozjela činnost i u nás.
A co se vlastně v září v DDM děje?
➡️ Finišuje nábor do kroužků, většina z nich začíná v říjnu. Stálé kroužky se nám již tradičně zaplňují a novinky v letošní nabídce pomalu, ale jistě taky. Jsme v kontaktu s přihlášenými a připravujeme se na zahajovací schůzky, o kterých Vás budeme včas informovat. Mrkněte na ddmblansko.leprikon.cz/krouzky
Věříme, že si u nás jistě vyberete 🙂
➡️ Naše pedagogy také během září plně zaměstnají adaptační kurzy pro žáky 6. tříd z více škol našeho okresu. V následujících dvou týdnech nás čekají celkem 4 třídenní kurzy plné zážitkové pedagogiky na naší táborové základně v Karolíně.
➡️ Probíhá úklid a výmalba učeben tak, abychom na zahájení kroužků byli připraveni v čistém a uspořádaném prostředí (léto a tábory dávají našemu domečku opravdu zabrat 🙂 )
➡️ Chystáme článek ke všem aktivitám v proběhlém létu u nás a nahráváme fotografie – již brzy již brzy na našem FB 🙂
➡️ V neposlední řadě také uzavíráme veškerou dokumentaci letní činnosti a minulého školního roku, a plánujeme akce pro veřejnost na první pololetí.
➡️ připravujeme se také na akci Zažít Blansko jinak 2023, kde nás najdete s naším stánkem zábavných aktivit pro volný čas. Rádi Vám zde zodpovíme veškeré vaše dotazy 🙂
Na 20 pracovních dní v tomto měsíci je toho tak akorát, ale už teď se těšíme, až se dveře našeho domečku otevřou dětem a zase domeček ožije smíchem a radostí dětí.
Těšíme se na Vás